Bizden Haberler

Konya Eğitim Koçluğu, öğrencilerin eğitim hayatlarında başarılı olmalarını desteklemek için uzman eğitim koçluğu hizmetleri sunar. Okul hayatında öğrencilerin karşılaştığı zorluklarla başa çıkmak, özgüvenlerini artırmak ve öğrenme becerilerini güçlendirmek için çalışmalar yapar.

Konya Eğitim Koçluğu, bireysel ve grup koçluğu hizmetleri sunar. Uzman koçlar, öğrencilerin özel ihtiyaçlarına göre kişiselleştirilmiş bir plan oluşturarak onları yönlendirirler. Okul derslerindeki zorlukların yanı sıra, okul başarılarına ve sınavlara yönelik destek de sunarlar.

Konya Eğitim Koçluğu‘nun koçluk programları, öğrencilerin kendilerine güvenle yaklaşmalarını, öğrenme becerilerini geliştirerek müfredatı daha iyi anlamalarını ve bu şekilde okul başarılarını artırmalarını hedefler.

Eğitim hayatını daha başarılı hale getirmek isteyen öğrenciler için Konya Eğitim Koçluğu, deneyimli eğitim koçları, özel öğrenme materyalleri ve öğrenci merkezli yaklaşımı ile öğrencilerin başarılı olmalarına yardımcı olur.

Yks 2020 Sonuçları Açıklandı

2020 Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) sonuçlarına göre adaylardan alınan tercihler doğrultusunda, 2020-YKS yükseköğretim programlarına merkezi yerleştirme işlemleri tamamlanmıştır. Adaylar, yerleştirme sonuçlarını T.C. Kimlik Numaraları ve şifreleri ile ÖSYM’nin https://sonuc.osym.gov.tr internet adresinden 26 Ağustos 2020 tarihinde saat 12.30’dan itibaren öğrenebileceklerdir. Yerleştirme Sonuç Belgesi basılmayacak ve adayların adreslerine gönderilmeyecektir. YKS sonuçlarına göre bir…

Keep reading