Kurumsal

Kurucu Müdürün Mesajı

Eğitimin iyileştirici,birleştirici ve bütünleştirici etkisinden aldığımız gücü, gençlerimizin inançlı ve azimli yapılarındaki heyecanla  birleştirerek geleceğine hazırladığımız her bir gencimizin, ülkemizin ve dünyamızın yarınlarını değiştireceğine olan inancımızla yola çıktık.

Onur Akademi, ders içi ve ders dışı  faaliyetlerle edindiğimiz tecrübeyi, her biri alanında uzman öğretim kadrosu ve etkili rehberlik anlayışıyla öğrencilerimizi akademik ve sosyal yönden donanımlı bireyler olarak yetiştirmek üzere 2020-2021 eğitim öğretim yılında kuruldu.

Eğitim öğretim planlamalarının tamamında merkezine bilimi alan, modern, yenilikçi, güncel yaklaşımları benimseyen Onur Akademi, başarının öğrenmeyi öğrenme ve öğretme aşkıyla  olacağını,süreci doğru analiz etmek, faydacı çözüm yolları bulmak ve bunu veliye şeffaf bir şekilde  anlatarak  öğrencimize akademik ,sosyal ve gelişimsel  yönden faydamızın olacağı düşüncesindeyiz.

Öğrencilerimizin gereksinimlerini ölçüp değerlendiren ,bu doğrultuda programlar geliştiren Onur Akademi başarıyı tesadüf değil kaçınılmaz kılmaktadır.

Daha büyük ve  çok güçlü Türkiye’mizin hayaliyle geleceğimizin güvencesi olan geçlerimizle çıktığımız yolculuğun heyecanını yürekten hissediyor, bu yolculukta tüm engelleri aşacak  güce ve kararlılığa sahip olduğumuzu belirtmek isterim.

Geleceğimizin ışığı  olan  öğrencilerimize sevgilerimi sunar; sağlıklı,başarılı bir yıl dilerim.

ONUR SAĞIR

KURUCU MÜDÜR

Hazırlık Programlarımız