Shopping cart

Subtotal $0.00

View cartCheckout

Mezun TYT – AYT

Onur Akademi’de, mezun öğrencilerimizin Temel Yeterlilik Testi (TYT) ve Alan Yeterlilik Testleri (AYT) başta olmak üzere üniversiteye giriş sınavlarında en iyi sonuçları elde etmeleri için kapsamlı ve yoğun bir hazırlık programı sunuyoruz. Mezun öğrencilerimize özel tasarlanmış ders programlarımızla, sınavlara en etkin şekilde hazırlanmalarını sağlıyoruz.

Programımız, tecrübeli öğretmenlerimiz tarafından, öğrencilerimizin bireysel ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak hazırlanmıştır. Matematik, Fen Bilimleri, Türk Dili ve Edebiyatı, Tarih, Coğrafya, Felsefe grubu ve Yabancı Dil gibi derslerde detaylı ve yoğun ders işlenişi sağlıyoruz. Ayrıca, öğrencilerimiz için düzenli aralıklarla yapılan deneme sınavları, birebir takip seansları ve motivasyon toplantıları düzenliyoruz.

Onur Akademi’nin deneyimli kadrosu ve güçlü akademik alt yapısı ile mezuniyet sonrası sınavlara hazır olun. Hedeflerinize ulaşmak için bugün bizimle iletişime geçin ve kurslarımıza katılın.

Başvuru için lütfen aşağıdaki formu doldurun:

Mezun TYT - AYT
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Öğrencinin Adı Soyadı
Veli Adı Soyadı
Gizlilik Politikası ve Onay
Onur Akademi Gizlilik Politikası ve Çerez Kullanımı sayfalarını okudum ve kabul ediyorum. Verdiğim bilgilerin doğru olduğunu onaylıyorum.